BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Kovas, 2010

Kalogenas šviesos terapija

2010-03-09

Kolagenas, ypatingai svarbi jungiamojo audinio dalis, susideda iš plonyčių tarpusavyje susipynusių skaidulų. Atsiradus kolageno nepakankamumui odoje: -
oda ima senėti, - raumenys, sausgyslės ir raiščiai ima silpnėti - atsiranda osteoporozės rizika (Osteoporozė- tai sisteminė kaulų liga, kuriai būdinga maža kaulinė masė dėl kaulų tankio sumažėjimo, todėl padidėja kaulų trapumas bei lūžių rizika) - bei silpnėja visas jungiamasis audinys Be kolageno mūsų jungiamajame audinyje dar yra skaidulos, kurių dėka oda tampa elastinga……. Su amžiumi, jungiamasis audinys silpnėja praranda stangrumą.
Mažėjant kolageno ir elastingų skaidulų kiekiui dermyje, oda praranda elastingumą atsiranda raukšlės ypač veido ir dekolte srityje. Tai yra normalus senėjimo procesas, be abejo priklausantis nuo genetikos bei išorinių faktorių. Kyla klausimas ar galima sustabdyti odos senėjimo procesą?
Atlikti tyrimai parodė, kad veikiant tam tikras ląsteles 633 nm bangų diapazone, jos gali gaminti kolageną ir elastiną…..Procesas padeda pašalinti raukšles, pagerina deguonies, drėgmės įsisavinimą, valo odą, šalina odos nelygumus.Šis procesas taip pat gali žymiai pagerinti odos regeneraciją.
„Collagen ” lempos Žemo slėgio lempos ‚
Šių lempų veiksmingumas pasireiškia 633 nm bangų diapazone. Spinduliai padeda stimuliuoti kolageną dermyje, mažina raukšles odoje.
Tai nėra UV spinduliai tai nėra lazeris. Tai šviesos terapija, kuri:
Skatina kolageno gamybą
Mažina raukšles
Gerina odos struktūrą
Naikina odos nelygumus
Skatina ląstelių atsinaujinimą
Stangrina odą (apsaugo nuo celiulito atsiradimo)
Pagerina odos gebėjimą įsisavinti drėgmę
Gerina deguonies apytaką odoje

Rodyk draugams